Wizytówki firm

Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o.

 

ul. Marsa 56c
04-242 Warszawa

adres korespondencyjny:
ul. Modlińska 6D
03-216 Warszawa

tel: 606 874 422

e-mail: kontakt@ctk.waw.pl
www.ctk.waw.pl

 

Jako Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o. (dawniej Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.) mamy 25 letnie doświadczenie na rynku targowo-wystawienniczym, realizując największe projekty targowe
w Polsce. Od 10 lat jesteśmy operatorem Centrum-Targowo Kongresowego przy ul. Marsa 56c, dawnego Centrum MT Polska. W obiekcie odbywa się wiele wydarzeń targowych z szerokiego spectrum branż, kongresów, także eventów korporacyjnych.

Od IV kwartału 2018 roku będziemy zarządzać nowym kompleksem targowo-wystawienniczym, powstającym właśnie Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO, nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiektem z zachowanymi elementami dawnej hali FSO.

Osnuty przemysłową historią Żerania, zlokalizowany przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy kompleks, połączy niepowtarzalny klimat z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.
Kompleks będzie dysponować restauracją dla 350 gości, parkingiem na 1400 aut, galerią z ofertą budownictwa oraz wyposażenia wnętrz, a także hotelem ze 150 pokojami.

CHZ Ars Polona S.A.

 

ul. Obrońców 25
03-933 Warszawa
tel.: (22) 509-86-00
fax: (22) 509-86-10
e-mail: sekretariat@arspolona.com.pl
www.arspolona.com.pl

W ciągu wielu lat działalności ARS POLONA utrwaliła swoja pozycję organizatora Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie – najważniejszego wydarzenia tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.
ARS POLONA jest również organizatorem Krajowych Targów Książki w Warszawie.
Eksport i import książek oraz czasopism:
- Eksport polskich czasopism popularnych i naukowych;
- Eksport polskich książek i wydawnictw seryjnych;
- Import czasopism naukowych;
- Import światowych wydawnictw książkowych z różnych dziedzin nauki i życia.

W ramach różnorodnego asortymentu ARS POLONA zajmuje się również:
- eksportem: obiektów sztuki współczesnej, walorów filatelistycznych.
- importem: instrumentów muzycznych, wydawnictw muzycznych.

Prowadzimy również własne wydawnictwo albumowe.

Grupa Spektra

ul. Uranowa 22
03-586 Warszawa
tel.: 22-840-88-80
fax: 22-840-25-59
e-mail: biuro@spektra.pl
www.spektra.pl
 

Sprawnie zarządzana, dbająca o swą renomę poprzez doskonalenie swych kadr i rozwój stosowanej techniki w przeciągu paru lat stała się jedną z liczących się firm na polskim rynku ochroniarskim. Ciesząca się dużym zaufaniem u swoich klientów spółka realizowała czynności wykraczające poza zakres ochrony. Zabezpieczenie techniczne, pomoc w sprawowaniu czynności administracyjnych, pomoc prawna - to działania które stały się początkiem wejścia spółki „SPEKTRA” w nowe obszary aktywności. W trosce o najwyższy poziom realizacji działań szczególną uwagę przywiązujemy do właściwego doboru naszego personelu. Kadrę kierowniczą firmy stanowią najwyższej klasy specjaliści wywodzący się z wojska, policji, Biura Ochrony Rządu, którzy doświadczenie zdobywali pracując w kraju i poza jego granicami. Przez wiele lat zajmując najwyższe stanowiska w tych formacjach zapewniali bezpieczeństwo wybitnym osobistościom życia politycznego i gospodarczego, w tym również szefom państw i ich rodzinom.

Health and Beauty Media Sp. z o.o.

 

ul. Królowej Marysieńki 9/10
02-954 Warszawa
tel.: +48 22 858 79 55
fax: +48 22 858 79 53
e-mail: info@health-and-beauty.com.pl
www.health-and-beauty.com.pl

Oddział polski Health and Beauty Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa od 1994 roku i wciąż prężnie się rozwija. W naszej ofercie znajdują się nie tylko magazyny branżowe, portale internetowe i szeroka gama szkoleń, ale także najwyższej jakości imprezy wystawiennicze połączone z bogatą ofertą edukacyjną dla profesjonalistów. Od 20 lat z nieustającą pasją i zaangażowaniem organizujemy największe w Polsce targi kosmetyki profesjonalnej – BEAUTY FORUM (edycja wiosenna) oraz BEAUTY FORUM & SPA. (edycja jesienna). Jesteśmy też organizatorem Kongresu body LIFE, który od 2011 roku umożliwia podnoszenie kwalifikacji menedżerom klubów fitness. Szukając wciąż nowych wyzwań, obserwując nieustający rozwój rynku i wsłuchując się w potrzeby profesjonalistów w 2014 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o wyjątkową imprezę dla branży fryzjerskiej. Tak zrodziły się targi Hair Forum Poland.

Nasze działania wydawnicze skierowane są do profesjonalistów branży kosmetycznej oraz fitness. Fachowy magazyn BEAUTY FORUM od 1996 roku gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny czytelnikom zawodowo związanym z segmentem beauty & spa. Nasz interaktywny portal Nailpro to z kolei kopalnia wiedzy i najświeższych trendów dla stylistów paznokci. Z myślą o branży fitness wydajemy magazyny body LIFE.

Nasze imprezy wystawiennicze to wyjątkowe wydarzenia organizowane z myślą od pasjonatach piękna, szukających miejsca, w którym wiedza łączy się z pasją, a kreatywność i precyzja idą w parze z biznesowym know-how. Na każdym kroku podkreślamy, iż naszym oczkiem w głowie jest edukacja. Oferujemy programy kongresowe, warsztaty, szkolenia i wykłady na najwyższym poziomie, współpracując z najlepszymi prelegentami z kraju i zagranicy. Organizowane przez nas targi to coś więcej niż imprezy wystawiennicze: to profesjonalne platformy biznesowe, które cechuje ciągły rozwój, priorytetowa rola edukacji i komunikacji branży. Wspieramy kreatywność, pasję i profesjonalizm. W ciągłym dialogu z branżą jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i rynkowymi nowościami. Otwieramy nowe rynki dla naszych klientów, rozwijamy się razem z nimi.

Międzynarodowe Centrum Targowe Sp. z o.o.

ul. Rzymska 13/19 lok. 2
03-976 Warszawa
tel: +48 22 617 3042
fax: +48 22 617 1104
e-mail: mct@mct.com.pl
www.mct.com.pl

Międzynarodowe Centrum Targowe (MCT) jest firmą z 20 letnią tradycją, specjalizującą się w organizacji imprez targowych. W początkowej fazie swojej działalności z powodzeniem realizowało siedem tytułów targowych, wśród których znajdowały się takie duże imprezy jak: Instalexpo z powierzchnią zabudowy ponad 11 000 m², co stanowiło rekord w Warszawie, Elektroexpo, czy Hortiexpo.

Obecnie MCT jest właścicielem i organizatorem targów Złoto Srebro Czas (zlotosrebroczas.com) – drugiej co do wielkości imprezy jubilerskiej w Polsce, która od ponad 10 lat wpisana jest na stałe w kalendarz targowy Warszawy.

MCT oferuje także wszelkie usługi okołotargowe, tzn. posiada know-how w zakresie nie tylko organizacji, ale także realizacji technicznej wystaw, kongresów, eventów i usług z nimi związanych. MCT dysponuje wykwalifikowanym personelem oraz sprzętem do budowy stoisk wystawienniczych. W ciągu ostatnich kilku lat MCT współpracowało w tym zakresie z dużymi firmami organizującymi kongresy medyczne takimi jak: Congrex, Colloquium i Medicongress, a także z firmami funkcjonującymi na rynku lokalnym.

Międzynarodowe Centrum Targowe jest członkiem Konsorcjum „Bursztyn. Skarb Polski”, które wraz z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A., firmą S&A S.A. z Gdyni oraz Krajową Izbą Gospodarczą Bursztynu na zlecenie Ministerstwa Gospodarki realizuje Branżowy Program Promocji Branży Jubilersko – Bursztynnniczej na rynku krajowym oraz za granicą.

MT Targi Polska S.A.

ul. Jordanowska 12
04-204 Warszawa
tel. 022 529 39 00 / 50
faks: 022 529 39 30
e-mail: recepcja@mttargi.pl
www.mttargi.pl

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce i największym na rynku warszawskim organizatorem imprez targowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży wystawienniczej. W naszym kalendarium znajdują się: Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, Międzynarodowe Targi Analityki i Techni Pomiarowych EuroLab, Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab, Międzynarodowe Targi Turystyczne  TT Warsaw, Targi Turystyki i Wypoczynku Lato, Dziedzictwo oraz targi internetowe e-gastro. Wszystkie organizujemy we współpracy i pod patronatami autorytetów, a także ważnych instytucji państwowych oraz branżowych.

Rokrocznie nasze imprezy odwiedza ponad 80 tys. osób, w tym kilkuset dziennikarzy i gości specjalnych, swoją ofertę natomiast prezentuje ponad 2000 partnerów biznesowych z całego świata. Potwierdzeniem najwyżej jakości świadczonych usług jest prestiżowe godło „Teraz Polska”, które otrzymaliśmy w 2017 roku za organizację imprez targowych. 

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.

ul. Rzymska 13/19 lok. 2
03-976 Warszawa
tel: +48 22 617 4191
fax: +48 22 617 4191 w.102
e-mail: psp@psp.com.pl
www.psp.com.pl

Pracownia Sztuk Plastycznych jest profesjonalną firmą wystawienniczą działającą nie tylko na rynkach krajowych, ale także międzynarodowych od 1949 roku. Corocznie kompleksowo realizuje zabudowę targową, jako Generalny Wykonawca, dla kilkudziesięciu Firm. Z sukcesem zajmuje się promocją i oprawą plastyczną targów i wystaw w Polsce i za granicą, kongresów, konferencji, seminariów, bankietów i innych imprez towarzyszących targom. Głównym profilem jej działalności jest projektowanie i wykonawstwo standardowej i indywidualnej zabudowy stoisk wystawienniczych.

Jej potencjał to możliwość wykonania jednorazowej zabudowy 5000 m² powierzchni. Specjalnością PSP są „stoiska pod klucz”. Oferuje oryginalne nowoczesne stelaże w systemie oktagonalnym, w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Stosowane przez PSP stelaże umożliwiają wykonanie dowolnych form ekspozycyjnych: witryn szklanych, gablot, akcentów wysokościowych, lad, form łukowych i wielokątnych. Realizuje stoiska według projektów opracowanych przez własnych specjalistów (architektura i grafika, projekty branżowe), lub dostarczonych przez Klienta. Na specjalne życzenie projektuje i wykonuje stoiska niekonwencjonalne, a także zapewnia komplet usług towarzyszących targom:

- serwis poligraficzny i reklamowy,
- seminaria,
- konferencje,
- zjazdy,
- bankiety,
- imprezy plenerowe,
- i inne.

Ambicją Pracowni Sztuk Plastycznych stało się utrwalanie zasady, że atrakcyjna forma ekspozycji winna pociągać za sobą prestiżowy i komercyjny sukces prezentowanej Firmy. 

PSP zajmuje się również tworzeniem małych form rzeźbiarskich, medali okolicznościowych. 

Firma posiada tytuł Lider Usług Targowych.

Universal Express Sp. z o.o.

Ul. 17 Stycznia 45 B, budynek ZEPHIRUS
02 - 146 Warszawa
tel. + 48 22 100 28 90 / + 48 603 174 183
fax + 48 22 100 28 99
e-mail: fairs@uex.pl
www.uex.pl

 

 

Firma Universal Express Sp. z o.o. świadczy pełen zakres usług celno – spedycyjnej przesyłek targowych i handlowych. Jest to niezależny dostawca międzynarodowych rozwiązań logistycznych, działający na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. Firma ma własną agencję celną i magazyn na lotnisku cargo w Warszawie. Posiada biura i magazyny w Warszawie, Pruszkowie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu z łączną powierzchnią magazynową 13 000 m2.
Universal Express Sp. z o.o. jest miedzy innymi członkiem PIPT - Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Warszawskiej Korporacji Targów i Kongresów, PISiL - Polskiej Izby Spedycji i Logistyki,
IATA - International Air Transport Association, FIATA - International Federation of Freight Forwarders Associations i jako jedyna firma w Polsce należy do IELA – International Exhibition Logistics Associates – prestiżowej, międzynarodowej organizacji zrzeszającej logistyków eventowych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.uex.pl