Wizytówki firm

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.

ul. Rzymska 13/19 lok. 2
03-976 Warszawa
tel: +48 22 617 4191
fax: +48 22 617 4191 w.102
e-mail: psp@psp.com.pl
www.psp.com.pl

Pracownia Sztuk Plastycznych jest profesjonalną firmą wystawienniczą działającą nie tylko na rynkach krajowych, ale także międzynarodowych od 1949 roku. Corocznie kompleksowo realizuje zabudowę targową, jako Generalny Wykonawca, dla kilkudziesięciu Firm. Z sukcesem zajmuje się promocją i oprawą plastyczną targów i wystaw w Polsce i za granicą, kongresów, konferencji, seminariów, bankietów i innych imprez towarzyszących targom. Głównym profilem jej działalności jest projektowanie i wykonawstwo standardowej i indywidualnej zabudowy stoisk wystawienniczych.

Jej potencjał to możliwość wykonania jednorazowej zabudowy 5000 m² powierzchni. Specjalnością PSP są „stoiska pod klucz”. Oferuje oryginalne nowoczesne stelaże w systemie oktagonalnym, w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Stosowane przez PSP stelaże umożliwiają wykonanie dowolnych form ekspozycyjnych: witryn szklanych, gablot, akcentów wysokościowych, lad, form łukowych i wielokątnych. Realizuje stoiska według projektów opracowanych przez własnych specjalistów (architektura i grafika, projekty branżowe), lub dostarczonych przez Klienta. Na specjalne życzenie projektuje i wykonuje stoiska niekonwencjonalne, a także zapewnia komplet usług towarzyszących targom:

- serwis poligraficzny i reklamowy,
- seminaria,
- konferencje,
- zjazdy,
- bankiety,
- imprezy plenerowe,
- i inne.

Ambicją Pracowni Sztuk Plastycznych stało się utrwalanie zasady, że atrakcyjna forma ekspozycji winna pociągać za sobą prestiżowy i komercyjny sukces prezentowanej Firmy. 

PSP zajmuje się również tworzeniem małych form rzeźbiarskich, medali okolicznościowych. 

Firma posiada tytuł Lider Usług Targowych.